Fietsweekend: De Moezel compleet

vanaf € 579,00 incl. BTW
Boek nu dit weekend

De Moezel is onze favoriete rivier. Niet alleen omdat je over de oevers heerlijk kunt fietsen. Maar ook omdat er naast die oevers fruit groeit waar lekkere dranken mee worden gemaakt. Wijn dus en ook die gaan we proeven tijdens deze zeer gevarieerde fietsvakantie. Inclusief autocarvervoer met fietstransport.

We verblijven in Lieser, een lieflijk dorpje langs de Duitse Moezel vlakbij het bekende Bernkastel-Kues. Prachtig zijn daar de vakwerkhuizen in het oude centrum. We logeren in een familiaal 3-sterren middenklashotel dat bekend staat om zijn klantvriendelijkheid en voortreffelijke keuken. De fietsen kunnen 's nachts in een afgesloten stalling.

Wat je mag verwachten? Fietstochten over de Mosel Radweg richting Traben-Trarbach en de andere kant uit richting Trittenheim, telkens zo'n 50 km. Ook de Maare-Mosel-Radweg staat op het programma, de eerste dag nog wel. Langs dit 58 km lange traject fietsen we vanuit de Eifel naar de Moezel. Meestal bergaf!

We sluiten de fietsvakantie goed af, want zaterdagavond 19 augustus 2023 worden we verwacht bij een wijnboer voor een proeverij van verschillende wijnen, gekoppeld aan een Winzervesper (lekker lokaal eten). Heerlijk is dat.

Meer lezen
Goed om te weten
  • Periode: 17 tot 20 augustus en 20 tot 23 augustus 2023
  • Deze fietsvakantie richt zich naar recreatieve fietsers, zowel met de gewone fiets als de e-bike.
  • Je fietst in groep en onder begeleiding en niet sneller dan 18 km/uur.
  • Doe je dat liever niet? Dan geven we je per dag de route zodat je op eigen houtje kunt fietsen. We reserveren dan je lunch op de plaats waar ook de anderen 's middags eten. De prijs blijft in dit geval gelijk.
  • We fietsen grotendeels vlak: ofwel langs de Moezel, ofwel over voormalige spoorlijnen die nu geasfalteerd zijn. De ochtendrit op de laatste dag omvat een beklimming. Dat leggen we ter plaatse wel uit.
  • Om veiligheidsredenen draagt iedereen een Happy Weekends-fluovestje, dat we je uitlenen. Een fietshelm is in Duitsland niet verplicht voor volwassenen, maar wordt wel ten zeerste aanbevolen.
  • We nemen de autocar. Die vertrekt bij onze buspartner in Arendonk, waar je auto veilig op de afgesloten parking achter blijft. De fietsen gaan mee in de speciale Fietsaanhanger Super Save. Mogelijkheid tot opstappen op de carpoolparking Geel-West (E313).
  • In het hotel overnacht je fiets in een afgesloten stalling, waar je ook je e-bike kunt opladen.
  • Zoek je een slaapplaats voor een voorafgaande overnachting in de buurt van onze vertrekplaats in Arendonk, dan reserveren we voor je graag in een B&B in Arendonk waar ze een extra vroeg ontbijt serveren. Prijs: € 90 voor een 2-persoonskamer incl. ontbijt.
  • WIL JE OP EEN ANDER MOMENT DEZE REIS MAKEN MET EEN GROEP VAN MINSTENS 15 PERSONEN, STUUR DAN EEN MAIL NAAR INFO@HAPPYWEEKENDS.BE OF BEL 014 757116.

Donderdag 17 augustus / zondag 20 augustus 2023 

7 uur: samenkomst bij onze autocarpartner Coach2Travel, De Brulen 47 in Arendonk, om de fietsen en bagage te laden
7.30 uur: vertrek
8 uur: mogelijkheid om op te stappen op de carpoolparking Geel-West (E313)
11 uur: aankomst aan het station van Daun (Vulkaaneifel). Uitladen van de fietsen. We vertrekken van hieruit over de Maare-Mosel Radweg (vroegere spoorlijn) naar Lieser (58 km) aan de Moezel. Onderweg lunch (zelf meegebracht)
11.30 uur: de autocar rijdt verder naar het hotel met de bagage 
16 - 16.30 uur: aankomst in het hotel
19 uur: diner in het hotel

Vrijdag 18 augustus / maandag 21 augustus 2023 

Vanaf 8 uur: ontbijt
9.30 uur: vertrek van de fietstocht naar Traben-Trarbach (55-tal km). We fietsen zo goed als vlak langs de Moezeloever. ’s Middags lunch in een horecazaak. Op de terugweg doen we een stop in het mooie Bernkastel-Kues, bekend van zijn middeleeuwse centrum.
16-17 uur: terugkeer in het hotel
19 uur: diner in het hotel

Zaterdag 19 augustus / dinsdag 22 augustus 2023

Vanaf 8 uur: ontbijt 
9.30 uur: vertrek van de fietsroute naar Trittenheim (55-tal km) met 's middags lunch. We fietsen zo goed als vlak langs de Moezeloever.
16 - 16.30 uur: terugkeer in het hotel
19 uur: wijnproeverij en Winzervesper bij een wijnhuis in de buurt (we gaan te voet)

Zondag 20 augustus / woensdag 23 augustus 2023

Vanaf 8 uur: ontbijt + aansluitend kamer vrijmaken
9.30 uur: vertrek van de fietstocht van een 25-tal km. Deze keer rijden we van de Moezel weg en dat betekent klimmen, maar met een e-bike geen probleem. Op het einde wacht je dan weer een zalige afdaling. Geen zin in deze rit? Dan kan je gaan shoppen in Bernkastel-Kues, een boottocht maken op de Moezel,...
13 uur: terugkeer in het hotel en lunch
14 uur: laden van de fietsen en vertrek
20.30 uur: verwachte terugkeer in Arendonk

Programma onderhevig aan wijzigingen

Dit happy weekend is inclusief
  • 3x overnachting
  • 3x ontbijtbuffet
  • 2x 3-gangenmenu
  • 1x Winzervesper bij de wijnboer
  • 3x lunch 
  • wijnproefavond
  • busvervoer heen en terug vanuit Arendonk, incl. fietsvervoer in de Fietsaanhangwagen Super Save
  • Happy Weekends-begeleiding
  • BTW
Niet inbegrepen
  • De lunch de eerste middag (meebrengen van thuis)
  • De dranken bij het eten en de consumpties onderweg
  • Reis- en annulatieverzekering
vanaf € 579,00 incl. BTW
Boek nu dit weekend
Daarom moet je mee met dit weekend
    • Je fietst langs een van de mooiste rivieren van Duitsland
    • Zeer gevarieerd programma
    • Ons hotel ligt bij de wijngaarden met terrasjes in de buurt
    • Koop voordelig wijn rechtstreeks bij de wijnboer

Prijzen

€ 579 p.p. op basis van een 2-persoonskamer
€ 615 p.p. single

Annulatieverzekering: 4,5% van de reissom (tot max. 30 dagen voor vertrek)
Verzekering reisbijstand, lichamelijke ongevallen en bagage: € 24
-> Verzekeringen enkel af te sluiten bij reservatie. Later kan dit niet meer.

Geen boekingskost!

We doneren 1% van onze inkomsten aan ontwikkelingsorganisatie Cunina.

Online reserveren: druk op 'Boek direct', vul je gegevens in en druk op Verzenden. Vervolgens ontvang je een voorschotfactuur ter waarde van € 100 p.p. + eventuele verzekeringen. Je betaalt de factuur ofwel online (Bancontact, Visa, Mastercard, iDeal), ofwel via bankoverschrijving. 30 dagen voor vertrek volgt de saldofactuur. Een 10-tal dagen voor het vertrek krijg je een mail met de verdere info.

Vertrekdata Beschikbaarheid Happy Host Prijs Boeken
Donderdag 17 augustus 2023
3 nachten
Vol Jan Schillebeeckx € 579,00 Boek direct
Zondag 20 augustus 2023
3 nachten
Beschikbaar Jan Schillebeeckx € 579,00 Boek direct
Donderdag 17 augustus 2023
3 nachten Vol
Happy Host: Jan Schillebeeckx
€ 579,00
Zondag 20 augustus 2023
3 nachten Beschikbaar
Happy Host: Jan Schillebeeckx
€ 579,00

Fotoboek

Locatie

Reviews

Gerda Van Giel (22/09/2022)

Onze eerste reis met Happyweekends. Mooie fietstochten die zeer goed doenbaar zijn met e-bike. Prachtige omgeving.

Marina Ringoot (22/09/2022)

Busreis: goed. Bestemming: goed. Begeleiding: goed. Hotel: goed. Kortom....Happy Weekends is goed!!!

Jos Claessen (21/09/2022)

Wij waren heel tevreden. Het was in orde. Voor herhaling vatbaar!

René De Kort (21/09/2022)

Het was weeral een zééér geslaagde fietstochten ik heb het ook verleden jaar gedaan maar het blijft een mooie trip en weeral nieuwe vrienden ontmoet dank u wel jan en paul , misschien het enige minpuntje is dat in het hotel het eten wat meer mocht zijn het was zeer lekker maar te weinig vind ik. Op naar de volgende.

Luciaan Wellens (21/09/2022)

hele leuke vakantie,goeie groep. Jan is fantastische begeleider, staat altijd klaar om iedereen naar zijn zin te meken. Verbeterpunten: wijnavond hadden we in het Nederlands verwacht. En voor ons mochten de fietstochten iets langer zijn.

Willy Peeters (21/09/2022)

Hotel, gids alles was in orde, mooie fietsvakantie.

Janssens Mia (03/08/2021)

Voor de eerste maal een 4 daagse fietsvakantie met Happy Weekends meegemaakt. Het was fantastisch op alle vlakken! Mooie omgeving, een goede reisleider, prachtige tochten en ook het hotel met de lekkere maaltijden .........een stevige aanrader!
De wijnproeverij op de eerste avond met de verzorgde maaltijd was een gezellige bedoening!
Persoonlijk overweeg ik nu wel de aankoop van een elektrische fiets. Ik had veel geluk én ben dankbaar dat een aantal hulpvaardige mannen mij hielpen bij steilere stukken. Veel geluk gehad en daardoor heb ik de groep niet afgeremd. Aan alle organisatoren en begeleiders een welgemeende Proficiat!

Eddy en Lutgard (02/08/2021)

Het was voor ons de eerste keer met Happy Weekends en ik moet zeggen dat dit (fietstocht aan de Moezel) voor ons 200% meegevallen is. De fietstochten waren de moeite met prachtige uitzichten en soms stevige kuitenbijters. De begeleiding was dik in orde met de nodige lach en tranen van het lachen, dank u Jan. Het hotel was ferm in orde, lekker gegeten, goede service en een goede uitstraling. En dan nog het gezelschap, dat heb gij niet kunnen kiezen maar dat was DIK in orde, we vormden 1 gezelschap !!! Bedankt voor deze leuke dagen en voor herhaling vatbaar. Ge hoort nog van ons.

Myriam en Jef (01/08/2021)

We zijn met Jan en Kris naar de Moezel gereden, het was onze eerste reis met Happy Weekends en zeker voor herhaling vatbaar! Alles was zeer goed geregeld: het vervoer met de fietsen was dik in orde, het hotel was netjes en het eten lekker. De fietstochten waren de moeite: puur genieten van de mooie landschappen en het goeie gezelschap in een ontspannen sfeer. We hebben interessante en leuke mensen leren kennen. Kortom het was een zeer geslaagde vakantie!

Maria en Joan (31/07/2021)

Wij hebben van ons vakantie aan de Moezel echt genoten. Een fijne groep en een zeer goede gids Jan. Het hotel was super en ook de lunch onderweg. Een echte aanrader. Ook bij de wijnboer was het super gezellig.

René (31/07/2021)

Heb de Moezel gedaan. Fantastisch ritten. Eerste dag 30km in de regen maar dit was ook een ervaring en voor de rest alles perfect. Een geweldige groep, veel nieuwe vrienden gemaakt, veel wijn proeven en geweldig eten op hotel en de lunchplaatsen. Bedankt mensen!

Maria (20/07/2020)

Wat een deugddoende fietsvakantie was dat: schone natuur aan de Moezelvallei + zonnig weertje + lekkere snacks op de stopplaatsen + goe compagnieke + goeie gids Jan + mooie fietsroutes + fris moezelwijntje. Meer moet dat niet zijn :-) Dit was 'de Moezel compleet' . En in Duitsland worden terecht de juiste Corona-maatregelen genomen. SUPER genoten. Op naar 't volgende!

Maria (17/07/2019)

Alles was goed alleen het Hotel in de Moezel in Duitsland was minder.