Herentals fietst naar Zeeland

Verspreid over 3 periodes fietsten we in 2024 met meer dan 100 deelnemers vanuit Merksplas naar Zeeland. In 2025 verplaatsen we het vertrekpunt naar Herentals, maar de bestemming blijft dezelfde: Zeeland. Het is te zeggen. Ons hotel ligt in de buurt van Bergen-op-Zoom en van daaruit fietsen we de Zeeuwse eilanden op. Tijdens de fietstocht op Dag 2 varen we op de Oosterschelde en ga je zeehonden spotten.

Periode

  • Van 16 tot 19 mei 2025

Herentals fietsstad

Herentals heeft wat met fietsen en daar speelt wijlen Rik Van Looy, de Keizer van Herentals, een belangrijke rol in. Tel daarbij Herentals Fietst, het jaarlijkse na-Tourcriterium dat talrijke wielertoppers en duizenden supporters naar de Kempense stad brengt. Mountainbikers en veldrijders vinden dan weer in de bossen van de Kempense Heuvelrug een uitgelezen terrein.

Maar ook om recreatief te fietsen is Herentals een uitstekende uitvalsbasis. Om bijvoorbeeld langs de boorden van de Nete te fietsen of door het landelijke Noorderwijk of Morkhoven. Ken je het fietspad Herentals-Aarschot over een vroegere spoorberm? Zoniet, moet je hier beslist eens gaan fietsen. En niet vergeten op tijd een terras te gaan doen, bijvoorbeeld bij fietscafé De Welkom in Noorderwijk of bij fiets- en wandelcafé De Kluis.

Vanuit fietsstad Herentals vertrekt deze fietsvierdaagse.

Zo verloopt deze vakantie

  • Je komt met je fiets of je eigen wagen naar het verzamelpunt: de parking aan het Netepark in Herentals (details volgen). Wil je met de fiets komen, dan mag je een dag eerder al je bagage binnenbrengen. Je auto wacht gratis op de openbare parking van het Netepark tot je terug bent.
  • Onze happy host verwelkomt je. Wil je individueel fietsen, dan krijg je de info bij de fietsroute en zien we mekaar opnieuw in het hotel.
  • Of je fietst mee met onze happy host. In dat geval fietsen we in groep, draag je een fluovestje en bedraagt het tempo max. 18 km/uur
  • Ook op de andere fietsdagen heb je de keuze: ofwel fiets je individueel, ofwel mee met onze begeleider
  • ’s Morgens en ’s avonds ontbijt en dineer je samen met de andere deelnemers. Heel gezellig!
  • Mogelijkheid tot een voorafgaande overnachting bij het vertrekpunt. Neem hiervoor contact op.

Het hotel

  • We verblijven in een uitstekend 4-sterrenhotel in de buurt van Bergen-op-Zoom, waar we ’s avonds ook dineren
  • Op je ruime kamer: eigen sanitair met doucheproducten en badlinnen, haardroger, bureau, koelkast, airco, tv-toestel, kluisje…
  • In heel het hotel is gratis Wifi
  • De fietsen kunnen ’s nachts in de afgesloten fietsenstalling. Opladen van eventuele e-bikes kan in de stalling of op de kamer.
  • ’s Morgens staat een uitgebreid ontbijtbuffet klaar. ’s Avonds dineren we in het hotelrestaurant.
  • Het hotel beschikt over een terras. Altijd plezant om nog wat uit te rusten na de fietstocht.

Fietsen

  • Per dag fiets je 60 – 65 km.
  • De routes zijn volledig vlak
  • Zoals hierboven al beschreven, fiets je individueel of mee met ons happy host

Documenten

  • Euro
  • Geldige identiteitskaart
  • Europese Ziekteverzekeringskaart, te verkrijgen bij je ziekenfonds of in de ziekenfonds-app

Programma

  • 16 mei 2025

    Donderdag 15 mei heb je de mogelijkheid om tussen 15 – 17 uur je bagage binnen te brengen bij onze happy host in Herentals (adres wordt later meegedeeld). Dan kan je vrijdagmorgen met je fiets naar het vertrekpunt komen.

    9.30 uur: welkom aan het Netepark in Herentals. Na het inleveren van de bagage kunnen individuele fietsers alvast vertrekken.
    10 uur: vertrek van de deelnemers die mee fietsen met onze happy host Nicky

    De fietstocht gaat langs het Albertkanaal, de bossen van Brasschaat en over de Kalmthoutse Heide. Afstand: zo’n 70 km

    Late namiddag: aankomst in het hotel + inchecken

    19 uur: 3-gangenmenu

  • 17 mei 2025

    ’s Morgens ontbijtbuffet

    9 uur: vertrek van de deelnemers die mee fietsen met onze happy host Nicky. Route voor vandaag: 65 km. De fietsroute gaat over de prachtige Oesterdam richting Tholen.
    11 uur: afspraak bij de rondvaartboot in Tholen + inschepen voor een rondvaart van 3 uur over de Oosterschelde met als thema de zeehonden en bijzondere natuur van dit Nationaal Park
    Lunch tijdens de rondvaart (inbegrepen)
    14 uur: terugkeer en verder fietsen door Tholen-stad en een passage door het centrum van Bergen-op-Zoom

    Late namiddag terugkeer in het hotel

    19 uur: 3-gangenmenu

  • 18 mei 2025

    ’s Morgens ontbijtbuffet

    9.30 uur: vertrek van de fietstocht (60 km). Vanuit het hotel fietsen we naar de Oosterschelde op Zuid-Beveland. In de buurt van Krabbendijke komen we op de dijk en fietsen we kilometers langs het water. Vervolgens steken we door en komen we bij de Westerschelde. Hier zien we het scheepvaartverkeer koers zetten naar de haven van Antwerpen. In de verte liggen de koeltorens van Doel.

    Late namiddag: terugkeer in het hotel

    19 uur: 3-gangenmenu

  • 19 mei 2025

    ’s Morgens ontbijtbuffet + kamers vrijmaken

    9.30 uur: vertrek van de deelnemers die mee fietsen met onze happy host Nicky. Route voor vandaag: zo’n 65 km.  Via een prachtige tocht door de Voorkempen keren we terug naar Herentals.

    Tussen 15 en 16 uur: terugkeer in Herentals. Je bagage is dan ook weer daar.

Daarom deze vakantie

  • Duurzaam op reis: je vertrekt en komt aan met de fiets
  • Uitstekend 4-sterrenhotel
  • We regelen je bagagevervoer
  • Zeehondenrondvaart op de Oosterschelde
  • Beperkt supplement voor singles

 

Prijzen

€ 498 p.p. op een 2-persoonskamer
€ 576 p.p. single

Maximum 40 deelnemers

Verzekering annulatie: 5,5% van de reissom met een minimum van € 15 p.p.
Verzekering reisbijstand, bagage en lichamelijk letsel: € 28 p.p.
-> Verzekeringen kunnen enkel worden afgesloten bij reservatie, later niet meer. De annulatieverzekering kan enkel worden afgesloten tot max. 30 dagen voor vertrek.

Geen boekingskost!

Zo reserveer je

Druk op ‘Boek direct’, vul je gegevens in en druk op Verzenden.
+ Via mail ontvang je de voorschotfactuur van € 100 p.p. en eventuele verzekeringen. Je betaalt de factuur ofwel online (Bancontact, Visa, Mastercard, iDeal), ofwel via bankoverschrijving.
+ 30 dagen voor vertrek volgt een mail met de saldofactuur
+ Reserveer je minder dan 30 dagen voor vertrek, dan ontvang je meteen een totaalfactuur
+ 10 dagen voor vertrek ontvang je een mail met de praktische info

Vertrekdatums
Beschikbaarheid
Happy Host
Prijs (vanaf)
Boeken
16 mei 2025
3 nachten
Beschikbaar
Nicky Kienen
€ 498

Happy Weekends doneert 1% van zijn inkomsten aan ontwikkelingsorganisatie Cunina.

Locatie

Beoordelingen

Anita Broeckx

Super mooie georganiseerde dagen gehad, met de fietsvakantie De Kempen fietst naar Zeeland. Samen met de Dames F van Turnhout , 4 mooie routes gereden, boottrip op het rondvaartschip De Zwerver, Super goed Hotel, eten goed en meer dan genoeg, logement oké en mooi gelegen voor onze fietsroutes! Voor herhaling vatbaar door heel ons groepje! 5 sterren voor de ganse organisatie en onze dappere begeleider Jan Schillebeeckx, Totaal geen opmerkingen, kijken er naar uit of je volgend jaar dit kan overtreffen bij je aanbod in 2025.

18 september 2024

Annulatievoorwaarden

Bij een annulatie door de reiziger gelden volgende annulatievoorwaarden:
+ je annuleert meer dan 30 dagen voor vertrek: je voorschot wordt ingehouden en we sturen geen saldofactuur
+ je annuleert tussen 30 en 20 dagen voor vertrek: je ontvangt een terugbetaling van 50% van je saldofactuur
+ je annuleert tussen 20 en 10 dagen voor vertrek: je ontvangt een terugbetaling van 25 % van je saldofactuur
+ je annuleert minder dan 10 dagen voor vertrek: helaas kunnen we je geen terugbetaling meer doen

Bij een annulatie door Happy Weekends:
+ we betalen je alle betaalde reissommen terug

Vanaf p.p. € 498 Boek deze vakantie

Inbegrepen

  • 3x overnachting
  • 3x uitgebreid ontbijtbuffet
  • 3x 3-gangenmenu
  • Bagagevervoer heen en terug
  • Boottocht op de Oosterschelde incl. lunch
  • Happy Weekends-begeleiding
  • Verblijfsbelasting
  • BTW

Niet inbegrepen

  • Lunches op Dag 1, 3 en 4
  • Dranken
  • Verzekeringen