Koffiedrinken met een idool
Vorig weekend was het de jaarlijkse Fiets & Wandelbeurs in Utrecht.
Zelf hadden we er geen stand, maar zo’n beurs is altijd interessant om inspiratie op te doen en contacten te leggen.
En dus daar naartoe. Op vrijdag al.
Man, wat was het druk! Goed natuurlijk, want het bewijst dat er nog altijd heel veel interesse is in fietsen en wandelen.
Ik ging langs verschillende standen, babbelde met standhouders, wisselde visitekaartjes uit.
Op de beurs vonden ook talrijke lezingen plaats en een van de sprekers was Pascal Brackman, de grote baas van RouteYou.
Bijna 20 jaar geleden ging hij van start met een navigatie-app voor fiets-, wandel- en andere routes en bouwde die uit tot een toonaangevend bedrijf.
Zoals je wellicht weet zijn wij fan van RouteYou, ook al omdat het een Belgische ontwikkeling is.
Moeten we niet vaker supporteren voor eigen bedrijven in plaats van multinationale mastodonten?
Na zijn lezing werd Pascal aangesproken door een aantal mensen uit het publiek en ik wachtte mijn beurt af.
Toen ik me voorstelde, ontspon zich meteen een boeiend en aangenaam gesprek.
Even later zaten we aan een tafel met een koffie erbij en ging het gesprek verder.
Over fietsen, wandelen, een bedrijf uitbouwen, reizen, slapeloze nachten en nog veel meer. Supertof.
Op het einde vroeg ik om een selfie van ons twee, want het voelde toch een beetje als babbelen met een idool. Het resultaat zie je hierboven.
Om onze vakantiegasten RouteYou te laten gebruiken, kondigden we enkele weken geleden opleidingssessies aan tijdens de eerste twee weekends van maart.
Die zijn intussen allemaal volgeboekt en we verwelkomen dan meer dan 100 deelnemers.
Omdat er interesse blijft, lassen we een extra dag in, namelijk zaterdag 12 april 2025.
Vanaf nu kan je reserveren voor de Happy Weekends Academy: RouteYou in anderhalf uur van 12 april.